Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt WEIGELA 2 L-6636 - kominek Dzień dobry , czy jest możliwa instalacja kominka w tym domu, gdzie na rzucie parteru znajduje się komin, przewód wentylacyjny ? Czy na wspomnianym już rzucie parteru, kwadraty i prostokąty przekreślone krzyżykiem to propozycja szaf?
Autor: Odp. Ostatnia:
Ewa Kamyszek 0
Projekt WEIGELA 2 L-6636 - Jaki koszt budowy - stan surowy? Jaki koszt budowy - stan surowy?
Autor: Odp. Ostatnia:
Lk 1 2021-03-29 09:50:50
Projekt WEIGELA 2 L-6636 - Projekt domu WEIGELA 2 Kod: L-6636 Witam. Chciałbym wybudować dom z bali wg tego projektu,czy zmiana materiałów budowlanych o której piszecie w opisie projektu obejmuje taką opcję? Pozdrawiam.
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr 1 2020-10-08 08:14:28
Projekt WEIGELA 2 L-6636 - Projekt Weigela-2 - dach Proszę o informację czy dach w tym projekcie jest drewniany czy żelbetonowy. aga_barszczewska@interia.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka Barszczewska 1 2020-08-04 13:12:28
Projekt WEIGELA 2 L-6636 - zmiany projektu WEIGELA 2 Kod: L-6636 Dzień dobry czy można zaproponować zmiany bazując na tym projekcie ? Pozdrawiam ZManiek
Autor: Odp. Ostatnia:
zmaniek@gmail.com 1 2019-11-25 08:25:22
Projekt WEIGELA 2 L-6636 - Odległość od granicy działki 3m Działkę mam o szer. 16 m. Chciałbym kupić ten projekt i dostosować go abym od strony ściany gdzie są okna kuchni łazienki itd. postawić go w odległości 3m od granicy. Byłem zdecydowany na luksfery ale dowiedziałem się że w nowych Warunkach Technicznych na 2018 rok można zastąpić okno przeszkleniem ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Jacek 0
Projekt WEIGELA 2 L-6636 - Zmiana fundamentów na płytę fundamentową Ile kosztowałaby zmiana ław fundamentowych na płytę fundamentową ?
Autor: Odp. Ostatnia:
ŁS 1 2018-09-27 13:50:42
Dodaj nowy temat